תכנון קונסטרוקציה

מתכננים תוספת בנייה? הקמת מבנה חדש? הפרויקט שלכם מתחיל בייעוץ ותכנון קונסטרוקציה.

בנייה היא תמיד דבר מורכב, וכל שלב הוא חשוב ולא ניתן לוותר עליו. אך כאשר מדובר בשלב של תכנון קונסטרוקציה, זהו השלב החשוב ביותר, מכוון שהוא משליך על כל המשך העבודה. ובהתאם לכך חשוב לבחור במשרדי תכנון קונסטרוקציה בעלי היכולות המתאימות בתחום של תכנון וייעוץ הנדסי.

תכנון קונסטרוקציה

מהו תכנון קונסטרוקציה?

תכנון קונסטרוקציה נוגע לתכנון של שלד המבנה, השלד התומך בכל יציבות המבנה, בטיחותו וכל הגימורים שירכיבו אותו. ללא קונסטרוקציה חזקה ותקנית, שום מבנה לא יחזיק מעמד. 

כאשר מדברים על יעוץ ותכנון קונסטרוקציה, הדגש הוא המילה ’תכנון‘. המשמעות של המילה תכנון היא לראות את הצרכים, לחשוב קדימה וליצור את הפתרונות ההנדסיים העונים על הצרכים השונים. ואלו עשויים להיות צרכים המושפעים מהתכנית האדריכלית, השימושים העתידיים במנה, דרישות רגולטיביות ותקנים, מאפיינים סביבתיים ועוד גורמים אותם יש לקחת בחשבון. 

כל  כשל בתכנון קונסטרוקציה ישפיע על עתידו של הפרויקט. 

קונסטרוקציה

 

ייעוץ קונסטרוקציה פלדה

בעבר מבנים התבססו על שלד מבטון, אך כיום מקובל מאוד להשתמש בקונסטרוקציית פלדה. תכנון קונסטרוקציה פלדה הוא דבר שכיח בעולם, לרבות ישראל. הוא מתאים למגוון שימושים, גם במגזר הפרטי וגם הציבורי. לעתים הוא גם משתלב עם קונסטרוקציות קונבנציונליות, אך אין מניעה משימוש אך ורק בקונסטרוקציות פלדה, הכל לפי הצרכים הספציפיים של המבנה. זהו פתרון המתאים גם לחיזוק מבנים קיימים. 

לקונסטרוקציות פלדה יתרונות רבים, כאשר בין היתרונות המרכזיים ניתן להזכיר חוזק ועמידות, וקיצור זמן הבנייה. אלו הם דברים הבאים לידי ביטוי בחיסכון כלכלי עצום בכל פרויקט.

ייעוץ קונסטרוקציה פלדה

ייעוץ ותכנון קונסטרוקציה

על מנת ליהנות מכל היתרונות של תכנון קונסטרוקציה פלדה, חשוב לעשות עבודה יסודית. במשרדי תכנון קונסטרוקציה תוכלו למצוא מהנסים מנוסים היודעים לבחון את התכנית האדריכלית ולעבוד יד ביד עם האדריכלים על מנת לבצע תכנון קונסטרוקציות פלדה המבוסס על חישובי עומסים והקפדה על כל הכללים ההנדסיים שיעניקו חוזק ועמידות למבנה, וכמובן גם עמידה בתקנים. 

תכנון קונסטרוקציה פלדה הכרחי לצורך קבלת כל אישורי הבנייה, והוא גם משפיע על התכנון של שלבים מתקדמים יותר בבנייה, כמו למשל תכנון תשתיות מים, ביוב, חשמל, מיזוג אוויר, תקשורת וכו‘. 

שטרית פרג מהנדסים – תכנון וייעוץ הנדסי

חברת שטרית פרג מהנדסים היא חברה מובילה בתחום של ייעוץ ותכנון קונסטרוקציה. החברה הוקמה על ידי שי פרג וגלעד שטרית, כחברת בוטיק המעניקה מענה הנדסי מקצועי ליזמים. יש לנו ניסיון מוכח בהתמודדות עם אתגרים הנדסיים מורכבים, תוך כדי מתן מענה אופטימלי לכל צורך תכנוני והקפדה על יעילות כלכלית וחיסכון. 

אנו מביאים ידע רב וניסיון בתכנון וייעוץ הנדסי המבוסס על קונסטרוקציות פלדה. אנו מנוסים בכל הצרכים הבירוקרטיים של קבלת אישורי הבנייה, עבודה מול אדריכלים וקבלנים והגשמת כל תכנית אדריכלית. 

שלח הודעה
לייעוץ חינם
שלום,
איך אני יכול לעזור לך? :)