קונסטרוקציות פלדה

תכנון קונסטרוקטיבי

אנחנו בשטרית פרג מהנדסים עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון קונסטרוקטיבי של מבני פלדה ומבני בטון תוך מתן דגש על תכנון מיטבי המותאם לעולמות התכנון והבנייה של העידן המודרני. 

תכנון קונסטרוקציה הוא אחד מההיבטים התכנוניים המרכזים ביותר בכל פרויקט בינוי כזה או אחר ובכל סדר גודל, ולכן, תכנון קונסטרוקטיבי מדויק ויסודי המיושם על ידי משרדי תכנון קונסטרוקציה מובילים בתחומם, יכול להשפיע במידה ניכרת על תהליך קבלת האישורים לצרכי בינוי הפרויקט, וכפועל יוצא מכך, הוא מוביל לקיצור זמנים וחיסכון כספי משמעותי ליזם, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן! 

אנחנו ב-שטרית פרג מהנדסים, משרד בוטיק בתחום התכנון הקונסטרוקטיבי והייעוץ ההנדסי, עוסקים ומתמחים בעולמות התכנון הקונסטרוקטיבי למבני פלדה ובטון תוך התייחסות למכלול הצרכים ההנדסיים של הפרויקט. השירות המקצועי המוצע על ידינו נועד גם לצרכי תכנון קונסטרוקציה למבנים חדשים וגם לצרכי תכנון קונסטרוקציה של מבנים קיימים המיועדים לעבודות שימור, חיזוק ושיקום בנוסף לתכנון קונסטרוקציה לתעשיה. 

ליווי קונסטרוקטיבי

תכנון קונסטרוקציה שלב אחר שלב

בכל פרויקט תכנון קונסטרוקטיבי בו אנו מעורבים, משימת העל שלנו היא לספק את היציבות הנדרשות למבנה תוך שמירה מרבית על חוקי התכנון והבניה והתקנים הנדרשים ותוך התאמת התכנון הקונסטרוקטיבי לתכנון האדריכלי ויתר מערכות המבנה. לצורך כך, תהליך התכנון המוצע על ידינו מבוסס על תהליך תכנון יסודי וקפדני המיושם באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובמספר שלבים מקצועיים הכוללים בין היתר:

 • איסוף מקדים של כל סוגי הנתונים העשויים להשפיע על תהליך התכנון 
 • תכנון ראשוני בהתאם לתכנית האדריכלית 
 • חישובים סטטיים בהתאם לדרישות התקן והתקנים המחייבים בחוקי התכנון והבנייה 
 • בדיקת חישובים 
 • הכנת תכניות קונסטרוקציה מפורטות לביצוע 
 • בדיקת תוכניות טרום ביצוע 
 • הכנת מפרטים לביצוע 
 • הכנת כתבי כמויות ואומדנים לביצוע 
 • ליווי הנדסי במסגרת פיקוח עליון
 • ליווי קונסטרוקטיבי
 • קונסטרוקציות פלדה
תכנון מבנה מסחרי
משרדי תכנון קונסטרוקציה

תכנון קונסטרוקציה למבנים מורכבים משולבי פלדה ובטון

כמשרד בוטיק ששם לו למטרה להוביל את ענף התכנון הקונסטרוקטיבי ולהצעידו לאתגרי המחר בענף התכנון והבינוי, אנחנו ב-שטרית גפר מהנדסים, רואים בשילוב בין אלמנטי בטון לאלמנטי פלדה כמרכיב מרכזי בעולמות ההנדסה העתידיים. לפיכך, אנו משקיעים מחשבה יצירתית ומשאבים טכנולוגיים למציאת פתרונות תכנון הנדסיים שנועדו לספק מענה מהיר, חסכוני ובטוח בכל הנוגע ל-תכנון מבנים בשילוב חומרים.

התכנון שעושה את ההבדל  

אנחנו ב-שטרית פרג מהנדסים, משרדי תכנון מבנים, עושים הכול על מנת לספק לקהל לקוחותינו, תכנון קונסטרוקציה מיטבי, שיבטיח להם מבנה חזק ועמיד בפני תזוזות קרקע והדף, וכל זאת תוך מיצוי בחינת חלופות הנדסיות שנועדו לצרכי הקטנת עלויות הביצוע. לצורך כך, בכל אחד מהפרויקטים התכנוניים בהם אנו מעורבים, אנו מפקידים על מתן מענה אופטימאלי ליזמים הן בהיבט התכנוני והן בהיבט הכלכלי. קל לבחור משרדי תכנון מבנים 

למידע נוסף של שירותי תכנון קונסטרוקציה, חוות דעת קונסרוקטיבית לתעשיה, מבני פלדה, תכנון קונסטרוקציה מבנה בטון בחברת שטרית פרג מהנדסים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

שירותים נוספים

תכנון מיטבי של מבני פלדה לתעשייה, לתחום המסחר, לתחנות כוח וליזמים פרטיים. תהליך התכנון מיועד גם למבנים פשוטים וגם למבנים מורכבים יותר והוא מיושם תוך הקפדה יתרה על תכנון שלד על פי היתרי בנייה.

שירותי ייעוץ הנדסי לכל סוגי המבנים תוך מתן חוות דעת הנדסיות, ניתוח מקרים הנדסיים, מתן אישורי יציבות והנפקת חוות דעת מומחים לכל מטרה.

מתן שירותי בקרת איכות לאורך כל שלבי התכנון והביצוע, תוך מתן דגש על נושא איכות הבניה, דרישות תקן ומפרטים.

שירות ייעודי לתחום ההתחדשות העירונית במסגרתו ניתן ייעוץ הנדסי לפרויקטים מסוג תמ"א 38, שיקום מבנים, שיקום בטון, חיזוק מבנים, שימור מבנים וכדומה.

שלח הודעה
לייעוץ חינם
שלום,
איך אני יכול לעזור לך? :)