תכנון ויעוץ הנדסי
ייעוץ הנדסי

ייעוץ הנדסי

נדרשים לשירותי ייעוץ הנדסי? אצלנו בשטרית פרג מהנדסים, תוכלו להבטיח לעצמכם תכנית הנדסית מעמיקה ומקצועית הכוללת בתוכה את כל ההיבטים ההנדסיים הנדרשים לצרכי הפרויקט. 

ייעוץ הנדסי מהווה את אחד מהפרמטרים המקצועיים החשובים ביותר בכל תהליך תכנון מבנים מכל סוג, והוא נועד לצרכי הבטחת יציבות המבנה, עמידתו המלאה בתקנים המחמירים של ענף הבינוי והתאמתו המלאה לשימוש הייעודי בו. כמשרד בוטיק מוביל בתחום התכנון והייעוץ ההנדסי לכל סוגי המבנים, אנחנו בשטרית פרג מהנדסים שמים דגש מקצועי נרחב על שימוש באמצעים טכנולוגיים לצרכי ייעוץ הנדסי מבנה וכל זאת תוך ליווי קונסטרוקטיבי והתאמת פתרונות הנדסיים יצירתיים הנותנים מענה למגוון רחב של בעיות הנדסיות העשויות להתעורר בשלב כזה או אחר של תהליך התכנון.

ייעוץ הנדסי למגוון רחב של פרויקטים 

שירותי הייעוץ ההנדסי שלנו מותאמים באופן פרטני לכל סוגי הפרויקטים בתחום הבינוי בענפי התעשייה, המסחר, התשתיות, האנרגיה ותחום הבינוי הציבורי הכולל גם מבני ציבור וגם מבני מגורים פרטיים,. מטרת העל של השירות המקצועי המוצע על ידינו היא לשפר את רמת ההנדסה ולאפשר ליזמים להתבסס על הפתרונות ההנדסיים האיכותיים ביותר, תוך שמירה מלאה על נושא בטיחות המבנה ועמידתו בתקן. במקביל, הפתרונות ההנדסיים המוצעים על ידינו נועדו לצרכי בחינת חלופות בהיבט הכלכלי למטרות חיסכון מצטבר בעלויות הבינוי.  

חוות דעת הנדסיות ליזמים 

במקביל לשירותי תכנון וייעוץ הנדסי לצרכי תכנון מבנים, אנחנו ב-שטרית פרג מהנדסים מתמחים גם במתן חוות דעת הנדסיות ליזמים בשוק המסחרי. שירות מקצועי זה נועד לצרכי ליווי היזם משלב התכנון המקדים של הפרויקט תוך התייחסות פרטנית לכל הפרמטרים הסביבתיים העשויים להשפיע על התכנון ההנדסי, דרך פירוט מדויק של חומרי הגלם הנדרשים לעבודות הבינוי ועד לאיתור ליקויי בנייה עתידיים ומניעתם בזמן אמת. 

חשוב לנו שתדעו: חוות הדעת ההנדסיות שלנו מבוססות על הידע ההנדסי הרב תחומי שלנו בכל סוגי המבנים ועל ההיכרות המעמיקה שלנו עם חוקי התכנון והבנייה והתקנים המחמירים ביותר בענף.

שטרית פרג מהנדסים

חוות דעת מבנים מסוכנים 

תחום התמחות נוסף שלנו ב-שטרית פרג מבנים עוסק במתן חוות דעת הנדסיות לגבי מבנים מסוכנים. בתחום זה אנו מספקים שירות ייעודי גם לרשויות ומועצות מקומיות לצרכי ביקורת מבנים מסוכנים וגם לקבלני ביצוע עבודות בתחום שיקום וחיזוק מבנים מסוכנים.
בנוסף, אנו מתמחים גם במתן השירותים הבאים:

  • ניתוח מקרים הנדסיים המיועד לצרכי איתור כשלים תכנוניים והנדסיים ומציאת פתרונות יצירתיים בזמן אמת.
  • בדיקות יציבות ומתן אישורי יציבות לאלמנטים הנדסיים קיימים

    כל פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום הייעוץ ההנדסי, מיושמים על ידי בעלי החברה, שי פרג וגלעד שטרית, צמד מהנדסי מבנים בעלי ניסיון מקצועי מוכח בתחום הנדסת מבנים והתכנון הקונסטרוקטיבי. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

שירותים נוספים

תכנון מיטבי של מבני פלדה לתעשייה, לתחום המסחר, לתחנות כוח וליזמים פרטיים. תהליך התכנון מיועד גם למבנים פשוטים וגם למבנים מורכבים יותר והוא מיושם תוך הקפדה יתרה על תכנון שלד על פי היתרי בנייה.

שירותי ייעוץ הנדסי לכל סוגי המבנים תוך מתן חוות דעת הנדסיות, ניתוח מקרים הנדסיים, מתן אישורי יציבות והנפקת חוות דעת מומחים לכל מטרה.

מתן שירותי בקרת איכות לאורך כל שלבי התכנון והביצוע, תוך מתן דגש על נושא איכות הבניה, דרישות תקן ומפרטים.

שירות ייעודי לתחום ההתחדשות העירונית במסגרתו ניתן ייעוץ הנדסי לפרויקטים מסוג תמ"א 38, שיקום מבנים, שיקום בטון, חיזוק מבנים, שימור מבנים וכדומה.

שלח הודעה
לייעוץ חינם
שלום,
איך אני יכול לעזור לך? :)