אודות שטרית פרג מהנדסים

שטרית פרג מהנדסים הוא משרד בוטיק המתמחה בהליכי תכנון קונסטרוקטיבי והנדסת מבנים לכל סוגי המבנים בענפי התעשייה, האנרגיה, המסחר והציבורי. המשרד הוקם בשנת 2017 על ידי שי פרג וגלעד שטרית, צמד מהנדסי מבנים בעלי ניסיון מקצועי מוכח בתחום הנדסת מבנים והתכנון הקונסטרוקטיבי, כאשר המוטו המקצועי המלווה את פעילות המשרד מיום הקמתו הוא: מתן מענה אופטימאלי ליזמים הן בהיבט התכנוני והן בהיבט הכלכלי.

כמשרד בוטיק, צעיר ודינמי, ב- שטרית פרג מהנדסים, מושם דגש מקצועי נרחב על השימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים מסוגם לצרכי תכנון מיטבי של כל סוגי המבנים תוך מתן מענה מדויק ויצירתי לבעיות הנדסיות כאלו ואחרות ומציאות חלופות הנדסיות המאפשרות תכנון הנדסי על פי התקנים הנדרשים מצד אחד וחיסכון כלכלי משמעותי ליזם מצד שני.

שירותי המשרד

תכנון מיטבי של מבני פלדה לתעשייה, לתחום המסחר, לתחנות כוח וליזמים פרטיים. תהליך התכנון מיועד גם למבנים פשוטים וגם למבנים מורכבים יותר והוא מיושם תוך הקפדה יתרה על תכנון שלד על פי היתרי בנייה.

שירותי ייעוץ הנדסי לכל סוגי המבנים תוך מתן חוות דעת הנדסיות, ניתוח מקרים הנדסיים, מתן אישורי יציבות והנפקת חוות דעת מומחים לכל מטרה.

מתן שירותי בקרת איכות לאורך כל שלבי התכנון והביצוע, תוך מתן דגש על נושא איכות הבניה, דרישות תקן ומפרטים.

שירות ייעודי לתחום ההתחדשות העירונית במסגרתו ניתן ייעוץ הנדסי לפרויקטים מסוג תמ"א 38, שיקום מבנים, שיקום בטון, חיזוק מבנים, שימור מבנים וכדומה.

מעטפת השירות המוצעת לכם בשטרית פרג מהנדסים, מיועדת ליזמים בתחום הבינוי, מפעלים תעשייתיים, חברות בנייה בתחום המסחר והתשתיות, רשויות ומועצות מקומיות ולקוחות פרטיים הבונים את ביתם הפרטי. 

הכירו את הצוות שלנו

שי פרג מהנדסים

שי פרג

שותף/מהנדס מבנים
יליד 1987, בוגר תואר ראשון בהנדסת מבנים במכללת סמי שמעון, נשוי לנאיה ואב לשני בנים (אימרי, לירוי).
 
את ניסיונו המקצועי צבר שי עוד במהלך התואר, בתפקידי ביצוע ופיקוח בהקמת תחנת הכוח OPC רותם, תחת הדרכתו של המהנדס אלכס גלייזר. לאחר מכן ביצע עבודות תכנון במשרד תכנון בדרום הארץ ורכש את הכשרתו בתחום הפלדה ומבני תעשיה. כדי להשלים את הכשרתו, בחר שי לבצע תפקיד בתחום ניהול הפרויקט בהקמת תחנת הכוח התרמו-סולרית באשלים (פלוט ב'), במקביל לעבודת תכנון עם המהנדס אלכס גלייזר. 
 
כיום שי מתגורר בנתניה, ומספק את שירותי המשרד בכל אזור המרכז ועד חיפה. 
גלעד שטרית מהנדסים

גלעד שטרית

שותף/מהנדס מבנים
ילד 1988, בוגר תואר ראשון בהנדסת מבנים במכללת סמי שמעון, נשוי למרים ואב לשלוש בנות (אריאל, יהלי ונעמי)
 
את ניסיונו המקצועי צבר גלעד בתפקיד תכנון מבנים קונבנציונלים במשרד בדרום הארץ. לאחר מכן בחר להעשיר את ניסיונו בתחום הפיקוח והביצוע בעת הקמת תחנת הכוח התרמו-סולרית באשלים. בתפקיד זה קיבל גלעד אחריות רבה על ניהול תהליכים מורכבים בעולם הביצוע, חלקם אף טרם בוצעו לפני כן בארץ (קרי, ניהול הנפת דוד קיטור במשקל 4,000 טון לראש מגדל בטון בגובה 200 מ').
 
כיום גלעד מתגורר בהר עמשא, מנהל את צוות המשרד בבאר שבע, ומספק את שירותי המשרד באזור הדרום. 
 
שלח הודעה
לייעוץ חינם
שלום,
איך אני יכול לעזור לך? :)